HAKKIMIZDA

Günümüzde 'İnsan Sağlığı ve Can Güvenliği' gelişmişliğin en önemli göstergesi olarak herşeyden önce gelmektedir. Özellikle gelişmiş ülkelerde bu durum öncelikli bir anlayış haline gelmiştir. İşyerinde, trafikte, ev ortamlarında ve aklımıza gelebilecek diğer yerlerde sağlığımızı ve can güvenliğimizi düşünmek ve korumak bir zorunluluk halini almıştır.

SWISSER, bu anlayıştan yola çıkarak, güvenli, kaliteli ve çağdaş yaşam ve çalışma ortamlarının oluşturulmasına katkıda bulunmak amacıyla faaliyet göstermekte ve hizmet vermektedir. Günlük yaşamda ve iş ortamında, insan sağlığı ve can güvenliği için kullanılmakta olan belli başlı ürünleri ya Avrupa' nın önde gelen üreticilerinden ithal ederek yada Avrupa dizaynlarında Türkiye' de üreterek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Potföyümüzde bulunan ürünlerimiz Dünya Standartlarında olup, ürünlerin gerektirdiği CE sertifikalarına haizdirler. Ayrıca her ürünümüz satış anında yada satış sonrasında 'SWISSER' isminin güvencesini ve garantisini taşımaktadır.

SWISSER, tüm değerli müşterileri ile karşılıklı güven ve uzun vadeli çalışma prensibine dayanan bir iş ahlakı ile faaliyet göstermekte, kaliteli ürünü en uygun fiyatla sunmayı amaç edinmiş bulunmaktadır. SWISSER, hızla gelişen ve yenilenen teknolojileri ve sektörü yakından izlemekte, Avrupalı partnerleri ile daima en iyiyi ve en yeniyi sunmakta, çağdaş, hızlı, kaliteli ve verimli çalışmayı ilke edinmiş bir kuruluş olarak müşterilerine destek vermektedir.

SWISSER olarak ürün satışımızın yanısıra, uzman kadromuzla eksiksiz ve zamanında teslim ve montaj hizmeti vermekte, ayrıca değerli müşterilerimiz ile özel tanıtımlar, danışmanlık ve eğitim konularında da işbirliği yapmaktayız.

 
Copyright © 2010